Opalanie natryskowe

SunFXProOpalanie natryskowe SunFX
Światowy lider opalania natryskowego

Chcesz posiadać idealną opaleniznę w pięć minut? Zapraszamy do Strefy Piękna.
Posiadamy najnowsze, profesjonalnym urządzenie do opalania natryskowego SunFX PRO.

Opalanie natryskowe metodą SunFX jest doskonałą naturalną alternatywą na zdrową i piękną opaleniznę.
SunFX gwarantuje perfekcyjną i bezpieczną opaleniznę.

 

Opalanie natryskowe SunFXTYLKO NATURALNE SKŁADNIKI

Teraz kiedy na każdym kroku nasza skóra jest narażona na działanie silnych chemikaliów i sztucznych związków, SunFX zapewnia, że ich produkty pozostają najczystsze na świecie. Aby to uzyskać stworzyli preparaty opalające w 100% z naturalnych składników, nie zawierające: alkoholu, środków zapachowych, środków konserwujących, parabenów, olejów. Sekret sukcesu opalania natryskowego SunFX leży w zaawansowanej, naturalnej formule, która łączy najczystszą wodę i naturalne brązery, z najczystszym dostępnym DHA – posiadającym ECO CERTYFIKAT.

Stosując SunFX wiemy, że nasi klienci nie chcą być narażeni na potencjalnie szkodliwe chemikalia, dlatego wybraliśmy właśnie SunFX, który stworzył całkowiecie naturalną dla nich alternatywę. Kiedy zastanowisz się nad tym na jak wiele chemikaliów jesteśmy narażeni w ciągu każdego dnia, dobrze jest wiedzieć, że jest firma, która stworzyła w 100% bezpieczne opalanie. Nie wszystkie firmy produkujące produkty opalające mogą pochwalić się w 100% naturalnymi składnikami ale w preparatach SunFX używamy tylko całkowicie naturalnych produktów. W przeciwieństwie do innych firm kosmetyki SunFX brązujące nie zawierają alkoholu, konserwantów i co najważniejsze nie zawierają parabenów.

Produkty SunFX nie mają przykrych zapachów, tak więc nie wymagają używania dodatkowych substancji maskujących zapach, używanych w tańszych produktach.

 

Opalanie natryskowe SunFXSunFX to piękne i zdrowe opalanie natryskowe!

Opalanie natryskowe SunFX – jakość oraz profesjonalizm urządzeń i produktów potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami oraz kobiet ciężarnych.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. rozpylającego SunFX PRO TOWER preparat

 

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu,

kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest nasz sprzęt do opalania, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Preparaty profesjonalne SunFX wykorzystywane w Strefie Piękna zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV lub nawet górujące nad nimi. DHA było pierwotnie stosowane w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę.DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.
Tajemnica sukcesu opalania natryskowego SunFX to także najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest, bowiem precyzyjne, równomierne rozpylenie płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków.Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach SunFX posiada certyfikat ECOCERT. Znak Ecocert jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Płyny SunFX nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które często można znaleźć w innych produktach.

OPALENIZNA PIĘKNA I ZDROWA tylko w STREFIE PIĘKNA.

 

Dlaczego wybraliśmy właśnie system SunFX? Co ich wyróżnia?

 • pierwsza firma na świecie w sektorze opalania natryskowego produkująca opatentowane, profesjonalne urządzenia na licencji SunFX Pro;
 • jedyne na świecie preparaty do opalania natryskowego w 100% naturalne, bezzapachowe, oparte na najczystszym DHA, posiadającym certyfikat ECOCERT;
 • opatentowany aplikator – jedyny z numerowaną regulacją przepływu preparatu – nagrodzony prestiżową nagrodą „Australian Designer Award”
 • w ofercie dystrybutora kilkanaście rodzajów płynów, w tym płyny „Rapid” ekspresowe 2 godzinne
 • brak pylenia oraz zapachu podczas aplakacji zapewnia sprzęt oraz preparaty najwyższej jakości
 • jako jedyna firma w sektorze opalania natryskowego na polskim rynku SunFX zdobyła liczne prestiżowe nagrody za sprzęt opalający SunFX Pro Tower:
  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich „Beauty Vision” 2011 i 2012
  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Łódzkich „Uroda i Estetyka” 2011
  Wyróżnienie w konkursie Medal Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach Gdańskich „Uroda 2011”
 • dzięki licznym sukcesom oraz kreowaniem marki SunFX w mediach jest najbardziej rozpoznawalną marką w dziedzinie opalania natryskowego zarówno na polskim rynku jak i międzynarodowym.