Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna – studio urody w Gliwicach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak usuwanie zmarszczek, modelowanie twarzy czy powiększanie ust.

Podane przez nas ceny mają charakter orientacyjny i zależą od takich czynników, jak nasilenie zmian czy metody leczenia wykorzystywane podczas zabiegu.

Dokładną wartość zabiegów, ich przebieg oraz cele kuracji ustalą Państwo na pierwszej wizycie, która jest bezpłatna dla osób, które zdecydują się na zabieg w naszym gabinecie w Gliwicach.

Monika Mazur w 1996 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną i z wykształcenia jest lekarzem medycyny. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku kosmetologii lekarskiej oraz brała udział w wielu kursach i szkoleniach doszkalających z zakresu medycyny estetycznej.

Swoją pracę zawodową rozpoczęła w Klinice Neurologii. Z racji tego, że współczesna medycyna nadal nie potrafi sobie skutecznie radzić i zapobiegać degeneracji tkanki mózgowej, praca ta nie dawała jej pełnej satysfakcji. Postanowiła więc rozpocząć poszukiwania skutecznych metod zapobiegania efektom procesu starzenia się organizmu. Zauważyła, że ciągły rozwój kosmetologii lekarskiej sprawia, że istnieje wiele skutecznych metod na zatrzymanie skutków upływu czasu. Z biegiem lat kosmetologia i medycyna estetyczna stały się jej pasją.

Dziś, profesjonalnie zajmując się medycyną estetyczną, świadczy szereg profesjonalnych usług, wśród których znajdują się m.in. zabiegi mezoterapii czy lipolizy iniekcyjnej.

 

 

Dr Monika Mazur

Monika Mazur

Jestem lekarzem medycyny.
Śląską Akademię Medyczną ukończyłam w 1996 r.
Praca w Klinice Neurologii skłoniła mnie do poszukiwania dróg i metod powstrzymywania procesu starzenia się. O ile jednak w chwili obecnej medycyna nie potrafi zapobiec degeneracji tkanki mózgowej, o tyle postęp medycyny w dziedzinie kosmetologii lekarskiej by zatrzymać upływ czasu jest ogromny.
Ukończyłam studia podyplomowe w dziedzinie kosmetologii lekarskiej. Brałam czynny udział w wielu kursach doskonalących oraz kongresach polskich i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna stała się moją pasją.  Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę.
Pragnę wstrzymywać dla Państwa czas, abyście mogli się nim dłużej cieszyć.


Doktor Maciej Matusiak jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. W 1994 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny, następnie odbył staż w szpitalu miejskim i podjął pracę w Pogotowiu Ratunkowym w Dąbrowie Górniczej.

W czasie swojej pracy zawodowej był między innymi wspólnikiem w NZOZ ?Śląskie Centrum Osteoporozy? w Katowicach oraz dyrektorem w Centrum Badań Klinicznych ?TEMED?, w którym koordynował badania kliniczne nowych leków. W kręgu jego zainteresowań była również medycyna estetyczna.

Maciej Matusiak jest absolwentem prestiżowych studiów podyplomowych na uniwersytecie IEDC, gdzie uzyskał tytuł Executive MBA. Odbył również liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej oraz praktyki ? między innymi w certyfikowanych ośrodkach Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie.